Închide anunțul

Mesaj comercial: Pe 7 martie 3, prima cursă a Campionatului Mondial de biatlon din acest an a început la Östersund, Suedia. Dacă ești interesat de ce gadget-uri să te echipezi pentru a te bucura din confortul casei tale și ce nu trebuie să ratezi dacă mergi direct în Suedia, aruncă o privire la Smarty.

Împreună cu concurenții noștri cehi, și tu poți merge spre victorie. MS super rulează pe Smarty tot timpul concurs pentru fani!

Prima rundă a competiției s-a încheiat deja și a fost anunțat câștigătorul, dar ne așteaptă încă două. Vă întrebați despre ce este concurența? Tot ce trebuie să faceți este să răspundeți la întrebările competiției în zilele de cursă selectate.

Pe 14 martie 3 a început ștafeta de dublu mixt și cu acea ocazie a fost publicată întrebarea de concurs: Ce disciplină are loc pentru prima dată la Campionatele Mondiale de biatlon din acest an?”

Dacă știți răspunsul, scrieți-l în comentarii la ultima postarepe pagina de Facebook Smarty.cz. Poți câștiga o brățară de fitness Huawei Colorband A2. Poți răspundepână pe 17 martie 3, ora 2019:12.

Duminică, 17 martie 3, ultima întrebare de concurs va fi publicată la startul cursei cu un premiu sub formă de căști Sony în valoare de 3 CZK. Ești interesat de finala competiției? Rămâneți loiali Facebook Smarty.CZ și concurați cu noi pe 17 martie 3!